GALLERIA


Lasciati ispirare dalla nostra galleria fotografica.
Prepariamo costantemente vario materiale espositivo per te, che funge da fonte di ispirazione per il giorno del tuo matrimonio o per i tuoi interni. Lavoriamo con i migliori professionisti del settore. 


POLAR PICNIC 

Není nic romantičtějšího než v zimních dnech piknik ve sněhu... Opékání marshmallow na ohni, horký čaj, spousta dobrého jídla a hudba v pozadí. Tyto fotografie dokonale odrážejí myšlenku tohoto editorialu. Neříkám, že je to pro každého, ale zkuste to alespoň jednou. Je to opravdu neobvyklé a krásné zároveň.

Photography: annakleckova_ph
Concept&Design: bohonest_
Dress: miabella.cz
MUAH: anita_makeup_prague
Models: sju_mar
Flowers: boho.svatba


ARIZONA'S BOHO WEDDING 

Představuji Vám náš první svatební editorial.
Chtěla sem vymyslet zajímavé téma pro inspiraci Vašich svateb pro rok 2021. Všichni víme, že Boho svatby jsou momentálně in, tak jsme se chtěli také zapojit do trendu a vytvořit nejhezčí Boho svatbu a vymazlit každý jeden detail do stylu. Dlouho jsem vybírala lokace, protože jsem chtěla aby to místo bylo jedinečné a odlišovalo se to od klasický lokací v lese. Chci aby svatby, které tvoříme, se lišili od stereotypu a byly do každého detailu jedinečné. Kvůli svatbě v krásném písečném místě nemusíte letět do Karibiku, všechno tohle je možné i v Čechách.

Concept&Design: Boho Nest  

DressSimple Bride
Flowers: Boho Nest
Photography: terr_throughthecam
Video: Vision4u 
Models: lucie__formanova & huspek_jan
MUAH: laura.lehnertova 


SVATEBNÍ EDITORIAL ''TY A JA'

In collaborazione con Le Fleur Design www.lefleurdesign.cz

Fotografie: © Tecí Němečková www.teciphotography.cz